علی مرادخانی : جشنواره نمایش عروسکی به بلوغ رسیده است .


«علی مرادخانی» معاون امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شانزدهمین جشنواره بین‌الملل نمایش عروسکی تهران-مبارک پیام داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، مرادخانی در پیام خود آورده است: هنر و آفرینش‌های هنری بی‌گمان از زیباترین اتفاقات جهان است که به مدد ذوق و قریحه‌ای خدادادی و تلاش و ممارستی عاشقانه شکل می‌گیرد، رخ می‌نماید و دل می‌برد.

در جهان، هنر‌های نمایش عروسکی با تمام اشکال گونه گونش به واسطه تاثیر متفاوت، القای صمیمیت، صداقت و سادگی جایگاهی متمایز و وجاهتی ارزنده یافته است. هنرمندان این عرصه و نمایشگران عروسکی با صور خیال خود، در جهان دوست‌داشتنی عروسک سیر نموده و صحنه‌های بدیعی پدید می‌آورند که قابل توجه و شایسته تقدیر است.

 وی اضافه کرده: جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک بر پایه اندوخته‌های گرانسنگ نمایش عروسکی در ایران و تجربیات سالیان هنرمندان و استادان برجسته این گونه هنری تلاش و خلاقیت جوانان برومند این مرز و بوم اکنون به مرحله بلوغ خود رسیده است و این توفیق بزرگ، مسئولیت مدیران هنری و خانواده بزرگ نمایشگران عروسکی را مضاعف می‌نماید تا آسمان آبی عروسک‌ها و صحنه‌های نمایش عروسکی، پر تلالو و پویاتر گردد.

همت و تلاش ارزشمند دبیر محترم و همه دست اندرکاران شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک را ارج می‌نهم و از خداوند مهربان برای عموم هنرمندان سلامتی و سرافرازی و روزهای روشن و پرامید آرزو دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *