فراخوان اجرا در تئاتر مولوی منتشر شد


فراخوان ثبت درخواست های اجرا در تئاتر مولوی منتشر شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، فراخوان ثبت درخواست های آثار نمایشی جهت اجرا در سالن های مرکز تئاتر مولوی منتشر شد.

در این فراخوان مرکز تئاتر مولوی، وابسته به اداره کل فرهنگی و اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران، با افتخار آمادگی مجدد خود را جهت دریافت پیشنهادات اجرای عمومی نمایش های هنرمندان دانشگاهی برای اجرا در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ اعلام می دارد.

کلیه شرایط و ضوابط مربوطه در قالب این فراخوان، همچنین فرم ثبت درخواست های اجرایی در کانال رسمی تلگرام مرکز تئاتر مولوی در دسترس عموم است و هنرمندان می توانند از این طریق آثار پیشنهادی خود را برای اجرا در دو سالن کوچک و اصلی این مجموعه ثبت و ارسال نمایند.

فراخوان اجرای عمومی نمایش در مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران (نیمه دوم سال ۱۳۹۶)

مرکز تئاتر مولوی؛ وابسته به اداره کل فرهنگی و اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران، با افتخار آمادگی مجدد خود را جهت دریافت پیشنهادات اجرای عمومی نمایش های هنرمندان دانشگاهی برای اجرا در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ اعلام می دارد. این مرکز از تمامی دانشجویان، اساتید و هنرمندان عرصه تئاتر دانشگاهی که پس از بازگشایی مجدد تئاتر مولوی و در طول یکسال گذشته با مشارکت در برنامه های متنوع علمی، آموزشی و هنری این مجموعه؛ رونق و پویایی این مجموعه فرهنگی را رقم زدند، سپاسگزاری کرده و امید آن است تا با حضور مستمر و تاثیرگذار هنرمندان و جوانان خالق دانشگاهی در این تالار پرقدمت؛ گامی بلند در تعالی هنر نمایش برداشته شود.

علاقمندان به اجرا در مرکز تئاتر مولوی می توانند با تکمیل فرم بصورت پی.دی.اف و ارائه مستندات الزم به آدرس ایمیل زیر به صورت رسمی درخواست خود را برای اجرا در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ ثبت نمایند. application.molavi@gmail.com

امید آنکه در سایه الطاف خدای بلندمرتبه و با همراهی و مشارکت دانشجویان عزیز، استادان گرامی و هنرمندان فرهیخته نمایش کشور، بسترهای الزم برای ارائه شایسته حوزه های مختلف تئاتر دانشگاهی فراهم آمده و با عنایت و حمایت متولیان و مسئوالن فرهنگی و آموزشی کشور، چشم اندازی روشن و هدفمند در اعتالی هنر تئاتر در ایران اسالمی؛ خاصه تئاتر دانشگاهی ترسیم گردد. الویت ها:

_ توجه به مفاهیم ارزشمند فرهنگ ایرانی-اسالمی

_ بهره گیری از جلوه های هنری ادبیات کهن، ادبیات معاصر، تاریخ و فرهنگ ایرانی اسلامی

_ توجه و تحقیق در مسائل و روابط اجتماعی و پاسداشت ارزش های اخالقی

_ توجه و نگاه مدبرانه به مسائل، موضوعات و دغدغه های نسل جوان و خصوصا دانشجویان

_ توجه و تدقیق در موضوعات مربوط به جهان معاصر و انسان امروز بویژه نفی خشونت، افراطی گری، تروریسم، کشتار و تاکید بر ارزش های اخالقی مشترک در فرهنگ ها و توجه به افق های صلح و آرامش در جهان

_توجه به فرهنگ مقاومتی بویژه در حوزه های اقتصادی

_ توجه به شیوه های نمایش ایرانی و زمینه های بومی هنر نمایش در ایران

_ اقتباس از متون ارزشمند ایران و جهان

_ ارائه شیوه های خالقه و علمی در اجرا و استفاده از آموزه های نظری دانشگاه ها

شرایط عمومی:

_ کلیه هنرمندان دانشگاهی علاقمند به اجرا در این مرکز حداکثر تا تاریخ ۹۶/۲/۲۷ می توانند از طریق آدرس ایمیل ذکر شده، نمایشنامه مورد نظر و مستندات و فرم تکمیل شده درخواست اجرا را به صورت pdf ارسال نموده و یا به صورت مراجعه حضوری (یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۶۶ تا ۶۱) مراحل ثبت درخواست خود را انجام دهند.

_ نتیجه بررسی اولیه درخواست ها در نیمه دوم خرداد ماه سال جاری اعالم خواهد شد. یادآوری می شود، تائید قطعی هر اجرا و ثبت آن در جدول برنامه های نیمه دوم سال ۱۳۹۶، پس از بازبینی اثر بصورت حضوری و یا از طریق مشاهده فیلم نمایش صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *