فراخوان کارگاه‌های آموزشی بیست و دومین جشنواره کودک و نوجوان


بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان برای بخش کارگاه‌های آموزشی فراخوان داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به منظور توجه به حوزه آموزش و تبادل نظر هنرمندان شرکت کننده در جشنواره و استفاده از تجربه و معرفی گروه‌های بین‌الملل در بخش کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی از علاقه‌مندان و هنرمندان شرکت کننده برای ثبت نام دعوت می کند.

کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید شناخته شده ایرانی و بین‌المللی در حوزه تئاتر کودک و نوجوان از تاریخ ۹ تا ۱۳ مهرماه هم‌زمان با جشنواره برگزار خواهد شد.

عناوین کارگاه‌ها و اساتید این دوره عبارت است: «کارگاه عملی از ایده تا اجرا» با حضور قطب‌الدین صادقی، «کارگاه عملی دنیای کاغذی» گری فریدمن از استرالیا، «کارگاه عملی تئاتر کودک از مشاهده تا تخیل» کریستل هافمن از کشور آلمان، «کارگاه عملی تئاتر مشارکتی» تینا کوکوویچ از آلمان، «تئاتر بصری با کودکان» راشل ریگز از استرالیا، «بازیگری از حرکت تا عمل» گروه تئاتر سان‌چو از ایتالیا، «تقویت توجه و تمرکز کودکان با بازی نمایشی» لاله مالمیر، «آموزش فلسفه از طریق بازی نمایشی» شراره طیار.

با توجه به محدویت در پذیرش، اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام می کنند.

هنرمندان شرکت‌کننده در جشنواره و یا علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

دبیرخانه جشنواره در همدان، بولوار بعثت، مجتمع جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی، دبیرخانه دایمی جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان واقع است.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی ۹ تا ۱۴ مهرماه در شهر تاریخی همدان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *