فردین خلعتبری و محمد چرمشیر به «خاطرات و کابوس‌ها…»ی علی رفیعی پیوستند


فردین خلعتبری از آهنگسازان مطرح موسیقی و محمد چرمشیر از چهره‌های شناخته شده عرصه نمایشنامه نویسی ایران در جدیدترین تجربه کارگردانی علی رفیعی حضور پیدا کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، فردین خلعتبری که پیش از این تجربه آهنگسازی در پروژه‌های مطرح موسیقایی و سینمایی را بر عهده داشته، آهنگسازی نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراهانی» را عهده‌دار شده است.

محمد چرمشیر نیز که پیش از این تجربه همکاری با دکتر علی رفیعی را در کارنامه کاری خود داشته و یکی از نمایشنامه نویسان مطرح تئاتر ایران است، به عنوان دراماتورژ این اثر نمایشی حضور دارد.

نمایش «خاطرات و کابوس‌ها …» این روزها خود را برای اجرای عمومی در تالار وحدت آماده می‌کند تا از ۱۴ آبان‌ماه به صحنه برود.

در این اثر نمایشی سیامک صفری، مهدی سلطانی، مریم سعادت، مصطفی ساسانی، نسرین درخشان‌زاده، سارا رسول‌زاده، فروغ قجابگلی، زهیر یاری، عباس جمالی، ساناز روشنی، هوشنگ قوانلو، یلدا عباسی، عزالدین توفیق، وحید آجرلو، عباس آقاجانی، مجتبی آقامیرزایی، حامد احمدجو، سعید احمدی، مهسا باقری، شیما بختیاری، نواب ثریا، مسعود جهانبخش، میثم دامن‌زه، راشین دیدنده، شیرین ریاضی، فرزانه زینتی، علی صادقی، حسین کریمی، مصطفی لطیفی‌خواه، لاله نورالدین موسی، روهان نیکخواه، نرگس نیک‌سیرت، پریا وزیری ایفای نقش دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *