مدیر بخش بین‌الملل سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شد


سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی حکمی مهرداد رایانی مخصوص را به عنوان مدیر بخش بین الملل جشنواره معرفی کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، مهرداد رایانی مخصوص که در جشنواره سی و چهارم نیز این مسئولیت را به عهده داشت به عنوان مدیر بخش بین الملل سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد. در متن حکم انتصاب مدیر این بخش ، حضور در فرآیند انتخاب و معرفی آثار غیر ایرانی به جشنواره با تاکید بر کیفیت هنری و موضوعی آثار ، ایجاد زمینه و شرایط لازم برای دعوت از هنرمندان و متخصصان مجرب و اساتید غیر ایرانی هنرهای نمایشی جهت حضور در کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و نشست‌های علمی ، معرفی آثار غیر ایرانی و نظارت بر حضور این آثار در مسابقه بین الملل و همچنین هماهنگی با مراکز فرهنگی بین المللی و دعوت از کارشناسان ، مدیران و فعالان عرصه بین الملل جهت دیدن آثار حاضر در جشنواره ، از جمله نکات مورد تأکید در مدیریت بهینه‌ی این بخش ذکر شده است.

مهرداد رایانی مخصوص، متولد ۱۳۴۹ دانش آموخته کارشناسی ادبیات نمایشی، کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر و دکترای مطالعات تئاتر با گرایش کارگردانی از دانشگاه منچستر انگلستان است . چاپ ۱۴ عنوان کتاب (نمایشنامه و آثار نظری)، نگارش ۲۶ نمایشنامه، کارگردانی ۱۸ نمایش و اجرای ۸ نمایش در مجامع بین المللی از فعالیت‌های وی در حوزه تئاتر محسوب می‌شود . مدیریت دفتر پژوهش و انتشارات مرکز هنرهای نمایشی، ریاست تئاترشهر، مسئول تله‌تئاترهای شبکه‌ی چهار سیما، معاون دپارتمان آموزشی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و دبیری نخستین جشنواره‌ی سراسری تئاتر ماه از جمله سوابق ایشان در عرصه مدیریتی است.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از یکم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *