مدیر روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی مشخص شد


مصطفی محمودی مدیر روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از گزارش امور ارتباطات رسانه ای جشنواره، بهزاد صدیقی دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در حکمی مصطفی محمودی منتقد و روزنامه نگار سینما و تئاتر و مدرس دانشگاه در حوزه ارتباطات، روابط عمومی و امور فرهنگی را برای دومین سال متوالی به عنوان مدیر روابط عمومی این رخداد فرهنگی هنری منصوب کرد.

متن حکم انتصاب مصطفی محمودی به این شرح است:

«به نام خداوند قلم و زیبایی، فرهیخته گرامی

جناب آقای مصطفی محمودی

با توجه به تجربیات و فعالیت های ارزنده جناب‌عالی در عرصه روابط عمومی و رسانه ای و نظر به تجربه موفقیت آمیز دوره نخست جشنواره تئاتر اکبر رادی، بدین وسیله جناب عالی به عنوان مدیر روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می شوید. امید می رود با توجه به حضور و خدمات ارزش مندتان در این عرصه، همه تجربیات و توانایی های خود را  همچون دوره نخست برای هر چه بهتر برگزارشدن دومین جشنواره ی تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد جشنواره ای تأثیرگذار، پویا، شایسته و پر رونق باشیم.

از جناب عالی و همکاران تان خواهان آنم تا با انجام فعالیت های این بخش و اطلاع رسانی از این رویداد ملی فرهنگی که شامل تهیه و تولید اخبار و گزارش های خبری و مستندسازی از رویدادها و بخش های متعدد جشنواره، ارتباط موثر با رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری، نظارت بر محتوای انتشار اخبار و رویدادهای جشنواره است و نیز بتوانید با ایجاد تعامل و ارتباطات مؤثر با نهادهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به منظور حمایت بیش تر از این رخداد ملی هنری، دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی را به کلیه مخاطبان، هنرمندان و مدیران فرهنگی و اجتماعی به نحو احسن معرفی و اطلاع رسانی کنید. قدردان پذیرش مسئولیت تان در این رویداد ملی فرهنگی هستم. برای جناب عالی آرزوی سربلندی و پیروزی دارم.»

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از ۲۵ دی ماه سال جاری به مدت چهار روز با دبیری بهزاد صدیقی و همکاری اداره کل هنرهای نمایشی، شورای اسلامی شهر تهران، فرهنگسرای سرو و اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش) در تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *