مراسم تودیع و معارفه مدیران تالار هنر برگزار شد


مراسم تودیع و معارفه پریسا مقتدی و حسین موذن مدیران سابق و جدید تالار هنر روز گذشته برگزار شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی تالار هنر، مراسم تودیع و معارفه پریسا مقتدی و حسین موذن مدیران سابق و جدید تالار هنر عصر روز گذشته ۱ خرداد با حضور شهرام کرمی مدیر کل هنرهای نمایشی و کیوان نخعی مدیر روابط عمومی اداره کل و کارکنان تالار هنر برگزار شد.

شهرام کرمی در این مراسم بهانه دیدار را تودیع و معارفه دو بزرگوار عنوان کرد و ضمن تقدیر از تلاش ها و مدیریت پریسا مقتدی در زمان تصدی مدیریت تالار هنر به شناخت توانایی های ایشان اشاره کرد و گفت: دوران شکوفایی تالار هنر به زمان مدیریت خانم مقتدی برمی گردد و ایشان یکی از نیروهای با سابقه اداره کل هنرهای نمایشی است و با توجه به تجربه ایشان در بخش های مختلف ازجمله مدیریت تماشاخانه سنگلج و قدمت و اهمیت این تماشاخانه من از خانم مقتدی تقاضا کردم که این مسئولیت را بپذیرد.

او در ادامه سخنانش به سالهای حضور خود در تالار هنر و سابقه همکاری دوستانه با کارکنان این تالار اشاره و از زحمات شان تشکر کرد.    .

مدیر کل هنرهای نمایشی در پایان سخنانش در معرفی مدیر جدید تالار هنر به سابقه مدیریتی حسین موذن پرداخت و اظهار کرد: من یکی از نمایش های خود را در زمان مدیریت حسین موذن در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا کردم و از نزدیک با دغدغه مندی ایشان در حوزه کودک و نوجوان آشنا هستم و با توجه به شایستگی های آقای موذن و فعالیت های خوب شان در آن مرکز چند بار از ایشان تقاضا کردم تا مدیریت تالار هنر را بپذیرند تا در نهایت این مسئولیت را پذیرفتند..

در ادامه این مراسم آقای نخعی به خصوصیات انسانی و روابط دوستانه آقای موذن با همکاران شان در زمان حضور در اداره کل هنرهای نمایشی اشاره کردند.

گفتنی است، در پایان مراسم حکم مسئولیت حسین موذن به عنوان مدیر جدید تالار هنر از سوی شهرام کریمی به او اعطا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *