حمیدرضا نعیمی : نمایش “ترور” برای تماشاگر خوب و فهیم ایرانی آماده شده است.


نمایش “ترور” به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی که قرار است به زودی در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه برود ، شاهد تغییر بازیگر یکی از پرسوناژهای اصلی خود بوده است . حمیدرضا نعیمی ، از پیوستن یکتا ناصر به گروه نمایش “ترور” و مراحل انجام تمرینات گروه می گوید .

تئاتر فستیوال

حمیدرضا نعیمی درباره انتخاب یکتا ناصر برای بازی در نقش “قطام” به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : در شرایط حاضر با توجه به اینکه زمان کمی را در اختیار داشتم ، باید بازیگر پرقدرتی انتخاب می شد که بتواند در عرض این مدت زمان کم ، نقش پیچیده و چند لایه ی قطام را ایفا کند و بهترین گزینه ای که وجود داشت ، با توجه به اینکه امسال خانم یکتا ناصر در دو تئاتر بازی کردند ، به عبارتی بسیار آمادگی حضور پرقدرت دیگری را بر صحنه داشتند ، برای این نقش انتخاب شدند و باعث خوشحالی من است که ایشان پذیرفتند که در این کار باشند . مطمئنم که با ایشان اتفاق زیباتر و جذاب تری برای نقش قطام اتفاق خواهد افتاد .

کارگردان نمایش “سقراط” در مرود تمرینات گروه نمایش “ترور” گفت : همه ی بازیگران همچنان روزی ۸ ساعت باطراوت و تازگی ، پرانرژی و با ایمان در شرایط بسیار خوب و مطلوبی کار می کنند و خدا را شکر با تمام سختی هایی که وجود داشت در حال حاضر گروه برای یک اجرای پرقدرت خودش را آماده می کند .

وی در ادامه در مورد اجرا در سالن اصلی تئاتر شهر گفت : “ترور” در سالن اصلی تئاتر شهر ، یکی از امن ترین سالن های تئاتر دنیا اجرا می شود . بازسازی تئاتر شهر چند روز آینده به اتمام خواهد رسید و برای راحتی تماشاگران با مسئولین تئاتر شهر تاملی شده که انشالله صندلی ها در یک شرایط مطمئن و بهتری قرار بگیرند ، قرار است صندلی ها ترمیم شوند و تشکچه آن ها تعویض شود که تماشاگران مثل تئاترهای قبل اذیت نشوند و در شرایط راحتی نمایش را ببینند .

کارگردان نمایش “فاوست” افزود : دیگر اینکه همه چیز عالی پیش می رود و من مطمئنم که به امید خدا تئاتر “ترور” بی هیچ کم و کاستی ، چه از نظر اجرا ، چه از نظر هماهنگی های تئاتر شهر و آرامشی که انشالله خواهیم داشت ، روی صحنه خواهد رفت و بازخورد تماشاگران زیباترین بخش ماجراست که منتظر آن می باشم . به امید خدا هم تا دو روز دیگر با باز شدن سامانه فروش ، تاریخ قطعی اجرا مشخص می شود .

حمیدرضا نعیمی در پایان با تشکر از اصحاب رسانه گفت : از اصحاب رسانه و دوستان مطبوعاتی انتظار دارم که فضا را برای اجرای یک نمایش ملی ، مذهبی و تاریخی که می تواند برای تئاتر ما اتفاق خوبی به حساب بیاید ، آماده بکنند . قطعا تا این لحظه رسانه ها و دوستان اصحاب رسانه یار و پشتیبان ما بودند و در این شرایط که ما برای دعوت تماشاگران به سالن های تئاتر شهر و مشخصا سالن اصلی به آرامش نیاز داریم ، ما را فراموش نکنند و به عنوان یک یار و یاور در کنار ما باشند . نمایش “ترور” نمایشی است که برای تماشاگر خوب و فهیم ایرانی آمده شده است . برای این کار ۵۰ نفر از بهترین هنرمندان این کشور و مرز و بوم تلاش می کنند تا همه ی شرایط و سختی ها را کنار گذاشته و یک تئاتر خوب را به روی صحنه بیاورند . امیدوارم همه از دیدن این نمایش لذت ببرند و امیدوارم که ما شرمنده تماشاگران نشویم .

۲ نظر ثبت شده است .

  1. Lale khodayi گفت:

    Man soqrat ro 3 bar didam.
    Montazere ejratun hastam.

  2. کامران گفت:

    امیدوارم کار خوبی باشه که مطمئنم قطعا هست .
    خسته نباشید استاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *