در گفت و گوی اختصاصی با تئاتر فستیوال :

کوروش سلیمانی : پس از مذاکراتی طولانی زمستان امسال به روی صحنه خواهم رفت .


کوروش سلیمانی قصد دارد در صورت فراهم شدن شرایط مناسب در آذر و دی ماه امسال نمایشی را در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه ببرد.

تئاتر فستیوال

کوروش سلیمانی بازیگر و کارگردان تئاتر درباره فعالیت خود در عرصه کارگردانی تئاتر و برنامه های خود در این زمینه به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : در این مدت اخیر پیشنهادهای زیادی برای بازی در تئاتر داشتم ولی بعد از هشت ماه مذاکره با مجموعه تئاترشهر ، خوشبختانه موافقت شد که در آذر و دی ماه سال جاری ، نمایشی را در این سالن به روی صحنه ببرم . یک ماه دیگر در مورد گروه اجرایی این نمایش اطلاعات بیشتری خواهم داد .

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشغول بازی در سریالی به کارگردانی احمد کاوری است ، در خصوص فعالیت های خود در حوزه سینما و تلویزیون گفت : این سریال سی قسمت دارد . نقش وکیل را در آن ایفا می کنم و در چند قسمت این مجموعه بازی می کنم . پیش از این نیز در کار سینمایی ” دوک ” برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کنار خانم ثریا قاسمی ، سروش جمشیدی ، شیوا خسرومهر و کوروش زارعی بازی بودم و به نظرم کار خوبی است .

این کارگردان تئاتر با بیان اینکه امسال شرایط برای تماشای تئاتر سخت شده است ، در خصوص وضعیت تئاتر کشورمان گفت : امسال شرایط دیدن یک تئاتر هم به دلیل جام جهانی و هم ماه رمضان سخت بود . اصولا اندکی تماشاچی در این زمان افت می کند . من به تمامی گروه های تئاتری که در این شرایط سخت کار کردند ، خسته نباشید می گویم . مردم هم این روزها به لحاظ اقتصادی کمتر می توانند به تماشای نمایش ها بنشینند . حضور مردم در تئاتر شایسته تحسین است زیرا خستگی گروه های تئاتری از تنشان در می رود .

سلیمانی در ادامه افزود : ما باید در روزهای سخت بهم کمک کنیم و یکدیگر را حمایت کنیم . تئاتر یک تولید فرهنگی است . در آخر از تئاتر فستیوال که همیشه چه در بحث نقد و چه پیشنهاد حضور دارد تشکر می کنم و امیدوار هستم که کار جدیدم همچون دیگر اجراهایم مورد استقبال شما قرار گیرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *