حمیدرضا نعیمی : بسیار مشتاقم که بتوانم نمایشنامه ” ترور ” را به روی صحنه ببرم


حمیدرضا نعیمی با اعلام پایان بردن بازنویسی نمایشنامه ای به نام ” ترور ” در مورد فعالیت های اخیر خود در حوزه ی تئاتر  خبر داد .

تئاتر فستیوال

حمیدرضا نعیمی طی گفت و گوی تلفنی که با خبرنگار تئاتر فستیوال داشت با اشاره به نوشتن نمایشنامه ای به نام ” ترور ” از فعالیت های تئاتری خود که در حال انجام آن می باشد ، گفت :  نوشتن یک نمایشنامه به نام ” ترور ” را برای بازنویسی به پایان بردم و در حال حاضر در مورد موضوعیت این نمایشنامه و هیچ چیز دیگر آن نمی توانم چیزی بگویم ، فقط بسیار مشتاقم که بتوانم آن را به اجرا ببرم .

وی همچنین در مورد دراماتورژی نمایشی که بر عهده دارد ، عنوان کرد :  دراماتورژی نمایش ” پینوکیا ” که نوشته ی استفانو بننی به کارگردانی خانم شهره سلطانی هست را برای اجرا در تالار سمندریان در ایرانشهر انجام دادم که این کار در مرحله ی تمرین است . امیدوارم وقتی این نمایش به روی صحنه می رود ، تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند چون نمایش بسیار جذابی است که حرف های بسیار شنیدنی و اتفاقات بسیار دیدنی در آن رقم می خورد .

کارگردان نمایش ” سقراط ” در مورد بازی در نمایش ” کافه فرانسه ” گفت : در نمایش ” کافه فرانسه ” که احتمالا در سالن تئاتر باران به روی صحنه می رود و نویسندگی و کارگردانی آن را آقای مهران رنجبر برعهده دارد ، قرار است بازی کنم . احتمالا اجرای این نمایش برای ماه آینده یا تا پایان همین ماه مبارک آماده خواهد شد . در حال حاضر مشغول مطالعه و بررسی کارهای دیگری هستم که امیدوارم به سرانجام برسند .

حمیدرضا نعیمی در پایان در مورد برنامه های خود برای سال ۹۵ عنوان کرد : با مسئولان تالار وحدت قبل از سال ۹۴ صحبت کرده بودم که تولید جدیدی در تالار وحدت داشته باشم که با اجرای سه باره ی نمایش ” سقراط ” ، به من گفتند که تولید جدید نمایش ” شوایک ” که یک اقتباس است را برای سال ۹۵ در برنامه داشته باشیم که تا این لحظه نه زمانش مشخص شده نه بحث دیگری اتفاق افتاده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *