مدیر روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد


سعید اسدی دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر مصطفی محمودی را به عنوان مدیر بخش روابط عمومی منصوب کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، مصطفی محمودی، منتقد تئاتر و مدرس دانشگاه با حکم دکتر سعید اسدی دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان مدیر بخش روابط عمومی جشنواره سی و چهارم منصوب شد.

 متن حکم دبیر جشنواره تئاتر فجر خطاب به مصطفی محمودی به این شرح است:

«هنرمند گرامی

جناب آقای مصطفی محمودی

برگزاری بزرگترین رویداد سالانه تئاتر ایران نیازمند کوشش و اهتمام هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره ای است که منزلت و شأن گرانقدر و مناسب نام ایران عزیز و جشنواره بین المللی تئاتر فجر را به این رخداد گرامی بخشد.

مدیریت کارآمد و کوشش هایی که از جنابعالی توقع می رود، اعتلا و درخشش سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.

با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به عنوان «مدیر بخش روابط عمومی »منصوب می شوید.

برقراری ارتباط مؤثر دبیرخانه جشنواره و رسانه ها، تهیه حرفه ای اخبار و گزارش ها از فرآیند برگزاری جشنواره، نظارت بر تهیه محتوای قابل انتشار در نشریه و سایت، نظارت بر مستندسازی رویدادهای جشنواره به صورت مکتوب، تصویری و نظارت بر فرآیند صدور توزیع بلیط های جشنواره از مهم ترین وظایف این بخش به حساب می آید.

امید است در سایه الطاف خداوندی و کاربست دانش و مهارت حرفه ای خود در این امر پیروز و توانمند باشید.»

مصطفی محمودی سابقه ۲۴ ساله حضور حرفه ای در عرصه رسانه های مختلف جمعی را دارا بوده و در رسانه های یاد شده به عنوان سردبیر، عضو شورای سردبیری، نویسنده، مجری کارشناس حضور داشته است.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و دانشجوی دوره دکترای مدیریت رسانه است. عضویت در چند دوره هیات مدیره کانون ملی منتقدان تئاتر ایران به عنوان نایب رییس، سخنگو و مدیر روابط عمومی، عضویت در کانون جهانی منتقدان تئاتر، عضویت در هیات مدیره یک دوره انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، عضو انجمن روابط عمومی ایران، مدیریت اسبق روابط عمومی و مشاور رسانه ای معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور رسانه ای تبلیغات و مدیر روابط عمومی نمایش های مختلف، منتقد برگزیده تئاتر کشور در چهارمین دوره اردیبهشت تئاتر ایران، مدیر سابق روابط عمومی خانه تئاتر و سردبیر ماهنامه داخلی این تشکل صنفی، دبیر اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه(سینمای خانگی) ایران، کارشناس و کارشناس مجری سینما و تئاتر شبکه های مختلف رادیو و تدریس در دانشگاه از جمله سوابق و فعالیت های مصطفی محمودی محسوب می شود.

 سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، بهمن ماه امسال با دبیری سعید اسدی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *