معرفی طراحان هنری نمایش «شیروانی داغ»


الهام صالحی، امیرحسین دوانی، مقدی شامیریان، نوید صادقی و امین یاوری به ترتیب طراح چهره‌پردازی، طراح صحنه و نور، طراح لباس، آهنگساز و طراح صدا و طراح پوستر و بروشور به نمایش «شیروانی داغ» به کارگردانی ایوب آقاخانی پیوستند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از  روابط عمومی گروه تئاتر پوشه، الهام صالحی طراح چهره‌پردازی، امیرحسین دوانی طراح صحنه و نور، مقدی شامیریان طراح لباس، نوید صادقی آهنگساز و طراح صدا و امین یاوری طراح پوستر و بروشور به نمایش «شیروانی داغ» به کارگردانی ایوب آقاخانی پیوستند.

شایان‌ذکر است پیش‌تر نیز نسیم ادبی، امیرعلی دانایی، فریبا متخصص، لیلا بلوکات، فرید سجادی حسینی، وحید نفر و وحیدآقاپور به‌عنوان بازیگر در «شیروانی داغ» معرفی‌شده بودند.

در این نمایش ساناز قراملکی به‌عنوان مدیر تولید و برنامه‌ریز، هلن بهرامی و عارف عباسی دستیاران کارگردان، مهرنوش بیگ زاده منشی صحنه، شقایق شعبانی روابط عمومی و امیر خالقی ساخت تیزر، ایوب آقاخانی را کمک و همراهی می‌کنند.

نمایش «شیروانی داغ» با اقتباس و دراماتورژی ایوب آقاخانی و رضا بهاروند از نمایشنامه های معروف تنسی ویلیامز است که از ۳۰ آبان در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به‌عنوان جدیدترین کارگروه تئاتر «پوشه» و محصول موسسه «پوشه هنر پارس» به روی صحنه خواهد رفت.

همچنین پیش‌فروش نمایش «شیروانی داغ» از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۲ آبان ماه آغاز خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش بلیت ، بلیت‌های سه روز نخست این نمایش را تهیه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *