معرفی عوامل نمایش «از کجا اومدیم»


بازیگران و عوامل نمایش «از کجا اومدیم» به کارگردانی محمد عاقبتی که قرار است از ۲۰ آبان در تالار هنر روی صحنه برود، معرفی شدند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، «از کجا اومدیم» جدیدترین اثر گروه «تئاتر ما» است که با کارگردانی محمد عاقبتی و برای مخاطبان ۴ تا ۸ سال در تالار هنر روی صحنه می رود. این اثری نمایشی که پاسخی برای یکی از مهمترین پرسش‌های کودکان است، از ۲۰ آبان در تالار هنر اجرای خود را آغاز می کند.

در این اثر نمایشی محمدهادی عطایی و الکا هدایت به عنوان بازیگر و بازی دهنده عروسک حضور دارند. محمد عاقبتی علاوه بر کارگردانی تهیه کنندگی این اثر را هم بر عهده دارد و مهدی چاکری نویسنده «از کجا اومدیم» است.

گوینده گان صدای صحنه: لیلی رشیدی و خسرو پسیانی، گوینده گان تیزرها: ارغوان فراهانی، سروش عظیمی، آرمین طارمی، روانشناسان پروژه: مرکز خدمات روانشناختی سیاوشان، مشاور کودک و نوجوان: نازنین عین الیقین، تصویرساز و انیماتور: صبا نصیری، آهنگساز: شهرزاد بهشتیان، طراح و سازنده عروسک و آکسسوار: منیر مولوی زاده، طراح صحنه: امیرحسین دوانی، طراح صدا: کسری پاشایی، مدیر تکنیک: حسام نورانی، طراح نور: علی کوزه گر، طراح لباس: هدی میرزایی، سازنده تیزرها و انیماتور: محمد باقر کشاورز، دستیار کارگردان: الکا هدایت، مدیر اجرا و دستیار کارگردان: رضا سامانی، منشی صحنه: زینب عباسی، مدیر روابط عمومی: فریبرز دارایی، مدیر تبلیغات مجازی: ایلیا شمس، طراح گرافیک: مجتبی ادیبی و عکاس: ساینا باقری دیگر عوامل نمایش «از کجا اومدیم» را تشکیل می دهند.

«از کجا اومدیم» بخش اول از دوگانه تولد و مرگ برای مخاطبان کودک است و مشخصا برای تماشاگران گروه سنی ۴ تا ٨ سال تولید شده است. گروه «تئاتر ما» در سال های اخیر تمرکزش را بر تولید و اجرای نمایش برای مخاطبان کودک و نوجوان قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *