مهلت نهایی ارسال آثار به جشنواره تئاتر فجر اعلام شد


مهلت ارسال آثار بخش های مختلف سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اعلام شد.

جشنواره تئاتر فجر

به گزارش تئاتر فستیوال ، دبیرخانه سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر سررسید ارسال آثار را بار دیگر اعلام کرد.

به این ترتیب مهلت ارسال آثار به بخش مرور تا ۱۵ تیرماه، بخش تازه‌های تئاتر ایران تا ۲۴ تیرماه، بخش تئاتر خیابانی ۲۱ تیرماه، بخش نمایشنامه‌نویسی تا ۱۵ شهریورماه، بخش نسل نو تا ۹ مهر ماه، بخش عکس هفتم آذر ماه و بخش پوستر تا چهارم آذر ماه مهلت خواهد داشت.

در بخش مرور، گروه‌هایی که نمایش آن‌ها در فاصله زمانی اول دی‌ماه ۱۳۹۳ تا پایان خردادماه ۱۳۹۴ اجرا شده است، تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند فیلم اثر خود را به دبیرخانه ارائه نمایند.

همچنین گروه‌هایی که نمایش آن‌ها در فاصله زمانی اول تیرماه ۱۳۹۴ تا آخر آبان‌ماه سال جاری اجرا می‌شود باید تا پانزده روز پس از پایان اجرای عمومی، فیلم نمایش و تاییدیه معتبر اجرای خود را به دبیرخانه ارائه دهند.

در بخش نسل نو نیز آثاری که در فاصله زمانی دی‌ماه ۱۳۹۳ تا پایان خردادماه ۱۳۹۴ اجرا شده یا از سوی جشنواره‌های دانشگاهی مذکور معرفی می‌شوند تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۴ فرصت ارائه نسخه تصویری به دبیرخانه را خواهند داشت.

آثاری که در فاصله زمانی آغاز تیرماه تا پایان شهریورماه سال جاری اجرا می‌شوند (اعم از اجرای عمومی، معرفی جشنواره‌های دانشگاهی و پایان‌نامه‌های تحصیلی) تا ۹ مهرماه فرصت دارند نسخه تصویری را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیرخانه سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ضمن تاکید بر ارسال آثار در موعد مقرر اعلام می‌کند که مهلت ارسال آثار تمدید نخواهد شد.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *