نمایش‌های برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی به ایرانشهر می روند


مجید سرسنگی که در مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی قول مساعدت و همکاری برای اجرای ۵ اثر نمایشی برگزیده جشنواره را داده بود، از اجرای دو اثر برگزیده این جشنواره در تماشاخانه ایرانشهر خبر داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، مجید سرسنگی، رئیس تماشاخانه ایرانشهر در راستای فراهم ساختن مسیر ورود این هنرمندان به بدنه تئاتر حرفه ای کشور، به اجرای دو اثر نمایشی در تماشاخانه ایرانشهر به وعده‌های خود جامه عمل پوشاند.

وی با اعتقاد به این‌که تئاتر دانشجویی یکی از مهم‌ترین استوانه‌های تئاتر حرفه ای در تمام نقاط جهان به شمار می‌رود، حضورو تلاش دانشجویان جوان و مستعد ایرانی در تولید آثار نمایشی  را در آینده هنر تئاتر کشور بسیار موثر می‌داند.

رئیس تماشاخانه ایرانشهر و مدیر خانه هنرمندان ایران ، برداشتن هر گام در راستای حمایت از این جوانان را تضمین اعتبار و توسعه تئاتر حرفه ای کشور در آینده می‌داند.

وی براین باور است که تئاتر امروز نیازمند تزریق نیروهای جوان و خلاق برای تعامل با هنرمندان حرفه ای کشور و فراهم ساختن مسیر توسعه تئاتر ایران در عرصه‌های ملی و بین المللی است.

نمایش‌های «قصر» به کارگردانی آرمین جوان و نمایش «ناصر سعید تهرانی» کاری از داریوش رشادت از ۹ تیرماه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهند رفت.

از دهه دوم تیرماه نمایش ۶۵ دقیقه ای «قصر» ساعت ۱۹ و نمایش «ناصر سعیدیان» ساعت ۲۱ میزبان هنرمندان و مخاطبان تئاتر خواهد بود.

بلیت‌های این آثار با قیمت ۲۰ هزار تومان عرضه خواهد شد که دانشجویان نیز از تخفیف ۵۰ درصدی بهره مند می‌شوند.

گفتنی است دو نمایش مذکور از جمله آثار برگزیده هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *