«جنگل و جینگیل» روی صحنه ی فرهنگسرای نیاوران


نمایش کودک «جنگل و جینگیل» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا جعفری مرام از روز چهارشنبه شانزدهم فروردین ۹۶ در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش کودک «جنگل و جینگیل» با بازی پارسا پولادوند، محیا سالاری، شهرام قاصد زاده و لیلا میر حسینی از ۱۶ فروردین ماه در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می رود. غزل فراهانی و مائده آتین نقش آفرینان خردسال این نمایش هستند.

این نمایش روایتگر موجودی ناشناخته است که به علت عدم توجه از سوی تمامی حیوانات جنگل تصمیم می گیرد تا با ایجاد ترس توجه آن ها را به خود جلب کند. هدف این نمایشنامه توجه و درک بیشتر به اطرافیان خصوصا کودکان است. از سویی نیز به کودکان آموزش می دهد چگونه می توانند با مشورت گرفتن از دیگران مشکلات شان را حل کنند.

عوامل نمایش کودک «جنگل و جینگیل» عبارتند از امید جان نثار: موسیقی، لیلا زمانی: طراح لباس، شیلا نوروزی: طراح حرکات، راضیه درگاهی: طراح گرافیک و سپهر رفعت پور دستیار کارگردان هستند.

نمایش کودک «جنگل و جینگیل» تا اواسط  اردیبهشت ماه هر روز به غیر از شنبه ها و سه شنبه ها  ساعت ۱۸ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران  روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *