نمایش “پیوند خونی” به یاد زنده‌یاد علامه‌دهر به روی صحنه رفت


نمایش «پیوند خونی» به کارگردانی هوشمند هنرکار یکشنبه شب یازدهم مرداد ماه به یاد زنده‌یاد احمد علامه‌دهر و با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری روی صحنه رفت.

تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال ، یکشنبه عصر خبر درگذشت بازیگر باسابقه تئاتر احمد علامه‌دهر از سوی خانواده این هنرمند منتشر شد. تماشاگران نمایش «پیوند خونی» به دعوت کارگردان پیش از شروع اجرای نمایش به احترام این بازیگر فقید یک دقیقه سکوت کردند.

گروه اجرای نمایش «پیوند خونی» یکشنبه شب میزبان جمعی از هنرمندان و چهره‌های فرهنگی از جمله دکتر خسرو نشان از مدیران با سابقه عرصه فرهنگ و هنر و همچنین مدیر مرکز هنرهای نمایشی در سال‌های نخست دهه ۸۰، محسن امیریوسفی فیلمساز، ناهید مسلمی، سیاوش چراغی‌پور و نقی سیف‌جمالی بازیگران تئاتر و سینما بودند.

«پیوند خونی» که روایت گر مقطعی از زندگی دو برادر است، براساس متنی از آثول فوگارد، نویسنده مطرح آفریقای جنوبی و با بازنویسی هنرکار هر شب ساعت ۱۹ در خانه نمایش اداره تئاتر روی صحنه می‌رود. جمشید صفری و مسعود مهرابی بازیگران این نمایش هستند.

پارسا پولادوند نیز دستیاری کارگردان را به عهده دارد. طراحی صحنه این نمایش همچون اغلب آثار این کارگردان توسط خود هنرکار انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *