هما جدیکار و مهدی آشنا به جشنواره تئاتر مقاومت پیوستند


هما جدیکار به عنوان یکی از اعضای هیأت انتخاب بخش صحنه‌ای پانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت و مهدی آشنا نیز به عنوان دبیر بخش عکس و پوستر این دوره از جشنواره معرفی شدند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، هما جدیکار با تخصص تئاتر عروسکی به هیأت انتخاب آثار بخش صحنه ای این دوره از جشنواره تئاتر مقاومت متشکل از محمدعلی خبری، حمیدرضا افشار، کوروش زارعی، وحید آقاپور و رضا صمدپور پیوست تا این هیأت در انتخاب آثار عروسکی و کودک و نوجوان از تخصص او بهره‌مند شود. جدیکار دارای مدرک کارشناسی رشته نمایش عروسکی و دارای رتبه درجه یک هنری است. وی مدرس دانشگاه های هنر، تربیت مدرس و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران بوده و رئیس انجمن نمایشگران عروسکی خانه تئاتر نیز است.

همچنین مهدی آشنا طی حکمی از سوی حسین پارسایی دبیر جشنواره تئاتر مقاومت به عنوان مدیر بخش عکس و پوستر معرفی شد. آشنا دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه هنر بابلسر است و تاکنون در چندین جشنواره به عنوان دبیر و مدیر بخش عکس و پوستر حضور داشته است.

وی عضو فدراسیون جهانی عکس فیاپ، دبیر عکس هفته نامه هنرمند، عضو انجمن عکاسان خانه تئاتر و خانه عکاسان مطبوعات ایران و همچنین برگزیده چند دوره جشنواره تئاتر فجر و جشن تصویر سال بوده است.

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت با دبیری حسین پارسایی در قالب اجرای عمومی آثار منتخب تهران و سایر شهرهای ایران از ۳۱ شهریورماه تا ۷ آذرماه ۹۴ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *