سرهنگ پاسدار امید فرجی زنگنه پیشکسوت گروه نمایش منگشت

یک هنرمند تئاتر در حمله تروریستی اهواز شهید شد


در حمله تروریستی امروز صبح در شهرستان اهواز، هنرمند فرهیخته سرهنگ پاسدار امید فرجی زنگنه پیشکسوت گروه نمایش منگشت شهرستان باغملک به درجه رفیع شهادت نائل شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایران‌تئاتر از خوزستان، محمدرضا صفاران سرپرست گروه تئاتر منگشت در گفت و گو با تئاتر خوزستان گفت : در حمله تروریستی صبح  ۳۱ شهریورماه ۹۷ در شهرستان اهواز، هنرمند فرهیخته سرهنگ پاسدار امید فرجی زنگنه پیشکسوت گروه نمایش منگشت و گروه تعزیه علی اصغر (ع) شهرستان باغملک به درجه رفیع شهادت نائل شد.

صفاران افزود: شهید امید فرجی زنگنه از بازیگران و هنرمندان پیشکسوت تئاتر باغملک بود که سال‌ها به علت مشغله کاری در شهرستان اهواز ساکن بود اما هرگز ارتباط خود را با تئاتر باغملک قطع نکرد.

سرپرست گروه تئاتر منگشت افزود: در همین ایام دهه اول محرم که گروه تعزیه علی اصغر (ع) ده شب در باغملک اجرا داشت شهید فرجی زنگنه در کنار گروه بودند و تا روز عاشورا در کنار اجراهای تعزیه گروه علی اصغر (ع) حضور داشتند.

صفاران اظهار کرد: اخلاق نیکو و خنده رو بودن از صفات بارز شهید امید فرجی زنگنه بود.

شهید فرجیدارای دوفرزند بود پارسا ده ساله و پوریا هفت ساله . این هنرمند تئاتر و تعزیه خوان مسئول امور ایثارگران سپاه استان خوزستان بود .

حمله تروریستی صبح شنبه ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۷ در زمان رژه نیروهای مسلح در بلوار قدس، جنب تالار آفتاب اهواز توسط چهار نفر تروریست با شلیک به جایگاه ،نیروهای نظامی و غیر نظامیان حاضر در رژه روی داد که شماری از هموطنانمان شهید و زخمی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *