ویژه نامه ی سی و پنجمین جشنواره ی تئاتر فجر (جلد اول)


پیش از این و بعد از اتمام سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر اعلام کردیم که وبسایت تئاتر فستیوال از ۹۶ اثر صحنه ای که در تماشاخانه ها و تالار های مختلف در ایام جشنواره به روی صحنه رفته است ، تنها و تنها ۷ اثر را نتوانسته پوشش دهد و از ۲۶ اثر خیابانی تنها ۶ اثر را پوشش نداده است .

همچنین ذکر این نکته ضروری است که تئاتر فستیوال تنها رسانه ای بود که در ایام جشنواره ، علاوه بر تئاتر خیابانی ، بخش به علاوه تئاتر فجر را هم پوشش داد و نقد، مصاحبه و گزارش های مختلفی از بخش به علاوه تئاتر فجر تهیه کرد . تئاتر فستیوال  تنها رسانه ای بود که از دورترین تماشاخانه ها همچون ” همای سعادت ” و ” خانه موزه استاد انتظامی ” و ” آفتاب ” نمایش ها را دید و پوشش داد تا تماشاخانه های نزدیک به مجموعه تئاتر شهر . بخش های جنبی جشنواره نیز از چشم تئاتر فستیوال دور نماند و پوشش داده شد .

جشنواره ی سی و ششم تئاتر فجر اما به گونه ای دیگر رقم خورد . امسال رویه ی وبسایت تئاتر فستیوال با توجه به شرایط پیش آمده در سی و ششمین جشنواره ی تئاتر فجر اندکی تغییر داشته است ، اما صمیمانه آرزومندیم که این دوره از جشنواره ، رسانه ای وجود داشته باشد و بتواند جشنواره را در ابعاد ما ( تئاتر فستیوال ) پوشش دهد .

مجله ی اینترنتی زیر تنها بخش اول از فعالیت وبسایت تئاتر فستیوال در ایام سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر است که به دلیل حجم بالای مطالب ترجیح دادیم در دو جلد منتشر شود تا مطالعه ی آن برای مخاطبین عزیز و البته مسئولین راحت تر شود . منتظر بخش دوم این ویژه نامه باشید .

برای دریافت ویژه نامه اینجا را کلیک کنید .

برای دریافت ویژه نامه اینجا را کلیک کنید .

۵ نظر ثبت شده است .

 1. مرادی گفت:

  بسیار زحمت کش و منصف هستید . پیگر رسانه وزین تان هستم . متشکرم

 2. Rahmati68p گفت:

  سلام خسته نباشید .
  خدا قوت

 3. Shegi گفت:

  این واسه امسال ؟ هنوز که جشنواره تموم نشده ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *