پایان بازبینی مسابقه نمایش‌های صحنه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر


با پایان بازبینی آثار مسابقه نمایش‌های صحنه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، نتایج نهایی این بخش ۱۵ مهر اعلام خواهد شد.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، بازبینی آثار مسابقه نمایش‌های صحنه که از روز جمعه ۱۵ شهریور به صورت حضوری و همچنین از طریق ویدئو در تهران و سایر استان‌ها آغاز ‌شده بود، پایان یافت.

بر این اساس هئیت بازبین این بخش متشکل از آرش دادگر، فریبا متخصص و علی‌ اوسیوند با بازبینی بیش از ۵۲ اثر از گروه‌های نمایشی استانی و تهران به کار خود پایان دادند.

در این میان استان‌های تهران، مازندران، اردیبل، زنجان، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، خوزستان و منطقه آزاد اروند به صورت حضوری میزبان هیات انتخاب آثار شدند و مابقی آثار پذیرفته شده از دیگر استان‌ها طبق درخواست گروه‌های نمایشی، از طریق بازبینی ویدئویی، مورد ارزیابی قرار گرفتند.

نتیجه نهایی و اعلام اسامی گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی مسابقه نمایش‌های صحنه  جهت حضور در بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر ۱۵ مهر صورت خواهد گرفت.

بیست‌ و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در بخش‌‌های مسابقه نمایش‌‌های صحنه، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌‌نویسی و نمایش‌‌های محیطی و میدانی، از ۱۵ تا ۱۹ آبان‌‌ماه ۱۳۹۸ در منطقه آزاد اروند به دبیری حمیدرضا آذرنگ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *