سه سریال جدید را از رادیو نمایش بشنوید


از ۲۶ بهمن ماه، پخش سه سریال جدید از رادیو نمایش آغاز می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، “مسافر”، “بشکه‌های جادویی” و “چشم انتظار” عناوین سریال‌هایی است که پخش آن از روز پنج‌شنبه در رادیو نمایش آغاز می‌شود .

“مسافر” را هدیه رضایی نوشته و کارگردانی آن را مینو جبارزاده بر عهده دارد.

در خلاصه داستان ” مسافر” آمده است: محسن و علی در جبهه آشنا می‌شوند ، علی شهید می‌شود و……

این سریال رادیویی به تهیه‌کنندگی: اشرف السادات اشرف‌نژاد، گویندگی مهرداد مهماندوست، صدابرداری: رضا طاهری، فردا  ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود و هنرمندانی چون احمد ایرانی‌خواه، نازنین مهیمنی، معصومه عزیزمحمدی، صدیقه کیانفر و جواد پیشگر در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

“بشکه‌های جادویی” هم که از فردا به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود را ایوب آقاخانی کارگردانی کرده و فاطمه میرمحمدی نویسندگی آن را بر عهده داشته است.

در این سریال رادیویی هنرمندانی چون میر طاهر مظلومی، محسن بهرامی، شیوا رفیعیان، سینا نیکوکار، احمد گنجی، مهرداد عشقیان و علی‌اصغر دریایی به ایفای نقش می‌پردازند.

این سریال به تهیه‌‌کنندگی: فرشاد آذرنیا، صدابرداری: حیدر صفدری و تهیه‌کنندگی: فرشاد آذرنیا از فردا ساعت ۱۵:۱۵ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

داستان “بشکه های جادویی” درباره یک کارشناس محیط زیست و دغدغه‌هایش برا نجات یک آبگیر آلوده به مواد شیمیایی است.

و “چشم انتظار” نیز در همین روز ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود که هدیه رضایی آن را نوشته و داستان آن درباره مردی است که همسرش را به توصیه پزشک از بیمارستان به خانه می‌برد تا از او نگهداری کند.

این سریال رادیویی با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تهیه و تولید شده و ژاله محمدعلی تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *