پخش ۳ نمایش رادیویی به مناسبت شب یلدا


همزمان با فرا رسیدن شب یلدا، سه نمایش جدید رادیویی از رادیو نمایش پخش خواهند شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش‌های “فصل آخر”، “یلدا”  و “من بخاری را روشن می کنم” عناوین آثاری هستند که سی‌ام آذر ماه، به ترتیب  از رادیو نمایش پخش می‌شوند.

“فصل آخر” نوشته مهدی معبودی، درباره اتفاقاتی است که همزمان با شب یلدا  برای  دو زن سالخورده در آسایشگاه سالمندان رخ می‌دهد.

در این نمایش رادیویی هنرمندانی چون شمسی صادقی، زهره مجابی، مهرداد مهماندوست، سعید سلطانی، مژگان عظیمی و نگین خواجه نصیر به ایفای نقش میپردازند.

همچنین نمایش رادیویی “یلدا” درباره خانواده‌ای است که پس از قهری طولانی در شب یلدا با یکدیگر آشتی می‌کنند و مهرداد مهماندوست، مریم جلینی، زهره مجابی، شهریار حمزیان و احمد گنجی  بازیگران آن هستند .

این دو نمایش رادیویی  به  کارگردانی حمید منوچهری، تهیه کنندگی ژاله محمد علی، صدابرداری علی حاجی نوروزی و افکت نرگس موسی پور، روز پنج‌شنبه به ترتیب ساعت ۷:۱۵ و ۲۰:۰۰  به روی آنتن رادیو نمایش می‌روند.

بر اساس این خبر “من بخاری را روشن می کنم” عنوان نمایش دیگری است که در همین روز از رادیو نمایش پخش خواهد شد.

این نمایش رادیویی را علی دنیوی ساروی نوشته و داستان زن و شوهر میانسالی است که طبق سنت و آیین هر ساله، در روستایی شب یلدا را جشن می‌گیرند و در این بین اتفاقاتی برایشان رخ می‌دهد که شنیدنی است.

نازنین مهیمنی، مهدی طهماسبی، مهدی نمینی مقدم و محمد پورحسن بازیگران این نمایش رادیویی هستند و مجید حمزه کارگردانی آن را بر عهده دارد.

“من بخاری را روشن می کنم” به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، صدابرداری پیروز صدرایی و افکت نرگس موسی‌پور ساعت ۱۸:۴۵ روز پنج شنبه، سی‌ام آذر ماه ۹۶ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *