پذیرفته‌شدگان فستیوال «مونولیو» معرفی شدند


 فستیوال «مونولیو» اسامی متن‌های پذیرفته شده در بخش شهرستان خود را اعلام کرد.
تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر «لیو»، از میان ۳۷ متن که به بخش شهرستان این فستیوال رسیده بود، پنج متن پذیرفته شده اند که عبارتند از: «عقربه سرگردان یک ساعت گمشده» نوشته رضا ولی پور از قزوین، «سکوی پرش» نوشته مجتبی فلاحی از شیراز، «گربه‌ای چهار دست و پا در پوست گردو» نوشته سعیدرضا خوش شانس از شیراز، «از آن گوشه کسی نگاه می‌کند» نوشته محمدصادق مقدسیان و حسین سلیمانی از قم، «شال قرمز، نارنجی، زرد، بنفش» نوشته حسن جنت‌مکان از بابل.

متن‌های پذیرفته شده در بخش شهرستان با مشاوره نویسندگان مطرح تئاتر در تمرینات کارگاهی با گروه‌ها به مرحله اجرا خواهند رسید.

بنا بر این گزارش، امیررضا کوهستانی، نویسنده و کارگردان و سرپرست گروه تئاتر مهر شیراز که انتخاب و سفارش نمایشنامه‌های بخش تهران فستیوال «مونولیو» را برعهده داشت، متن‌های این بخش را به شرح زیر معرفی کرد: «نسبیت خاص» نوشته بهار کاتوزی، «اسلحه ناموس منه» نوشته احسان گودرزی، «پلاک» نوشته کیوان سررشته، «همه تنهای ما» نوشته مونا احمدی، «جعبه سیاه» نوشته مریم هوشیار، خانواده «سه نفری ما» نوشته احسان عرفانی.

اسامی متن‌های شرکت کننده در دو بخش «نگاه زن معاصر» و «سفرنامه» فستیوال «مونولیو» متعاقبا اعلام خواهد شد.
فستیوال «مونولیو» نخستین فستیوال مونولوگ بخش خصوصی است که توسط گروه تئاتر «لیو» به سرپرستی حسن معجونی برگزار می‌شود و امسال پنجمین دوره خود را پشت سر خواهد گذاشت.

این فستیوال از سال ۸۹ تاکنون هر سال برگزار شده است و میزبان بسیاری از هنرمندان تئاتر کشور بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *