پیام‌های تبریک اهالی تئاتر به مناسبت روز خبرنگار


مدیرعامل خانه هنرمندان ایران و رئیس تماشاخانه ایرانشهر مدیر تماشاخانه سنگلج و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند.

به گزارش تئاتر فستیوال ، در پیام مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان و رئیس تماشاخانه ایرانشهر آمده است:

 “هو المعین

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون / هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون

 اقتضای جان چو ای دل آگهی است / هر که آگه تر بود جانش قوی است

 خبرنگاران و اصحاب نازنین قلم و اندیشه، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار، از اینکه در مسیر اشاعه حقیقت و ایفای رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاع‌رسانی دقیق و وثیق همراه باوجدان اخلاقی و شرافت حرفه‌ای با رعایت شئون انسانی اهتمام ورزیده‌اید؛ تشکر نموده و این روز ارزشمند را به شما تبریک عرض می‌کنم.

از ایزد متعال آرزو دارم، یاریمان کند تا در هر شرایطی مدافع ارزش‌های والای انسانی و خدمتگزار راستین ملت باشیم.”

***

همچنین پریسا مقتدی ـ مدیر تماشاخانه سنگلج ـ در پیام تبریک روز خبرنگار آورده است: «خبرنگاران چشم بینا، زبان گویا و وجدان آگاه جامعه‌ی ما هستند. این روز را به همه‌ی خبرنگاران متعهد و سخت کوش تبریک عرض می‌کنم.

همراهی تماشاخانه‌ی سنگلج در بزرگ‌داشت روز خبرنگار افتخار بزرگی برای ماست، بدون تردید اعتلا و ترویج نمایش ایرانی در جامعه را مرهون زحمات خبرنگاران فرهیخته‌ی تئاتر می‌دانیم.»

***                                                  

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس نیر ، طی بیانیه ای روز خبرنگار را تبریک گفت :

” به نام او که به قلم قسم یاد نمود

از برکات خون شهید و شهادت که هنرمردان خداست ، آن است که آثارشان همانند روح متعالیشان ماندگار می شود.

هفدهم مرداد مصادف با عروج ملکوتی شهید محمود صارمی  است که فعالیت رسانه ای اش دربیان حق و حقیقت درقالب شهادت ریخته شد تا هم نامش مانا شود و هم به حرفه خبرنگاری ، ارزشی معنوی و الهی دهد.

انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به همین مناسبت ضمن تقدیر از اصحاب محترم رسانه و خبرنگاران شایسته و فهیم خبرگزاری ها،جراید و روزنامه ها و رسانه ملی و نیز فعالان فضای سایبری و مجازی که همواره در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت نقشی مهم داشته اند و مجاهدان جبهه جنگ نرم در عرصه فرهنگ و هنر به شمار می روند، این روز گرانقدر را تبریک عرض نموده و امیدوار است تا در راستای اعتلا و ارتقاء کمی و کیفی هنر تئاتر در حوزه مقاومت همچون گذشته با نقد عالمانه و سازنده در این عرصه یاری گر و همراه باشند.

مدیریت انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس صمیمانه از حضور و عنایت آنها نسبت به تئاتر انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت  همچون گذشته با آغوشی باز استقبال می نماید و قلم و نقد اصحاب گرانقدر رسانه را گشایشی در رفع قصور و گامی در جهت پویایی و حرکت به سمت افقی روشن و امیدوارانه می پندارد.

درپایان ضمن تبریک مجدد این روز خجسته به محضر خواهران و برادران خبرنگار، ازخداوند متعال سلامتی ، سربلندی و دوام توفیقات روزافزون ایشان را ظل توجهات حضرت بقیه الله(عج) آرزومندیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *