یک میهمانی باشکوه برای عروسک‌ها در افتتاحیه جشنواره تئاتر عروسکی


اگر عروسکی در دست ندارید، امروز از خانه خارج نشوید! فردا قرار است تهران غرق در عروسک شود و ما میهمان آن‌ها، شما هم رعایت حال میزبان کنید و فردای خود را به دست عروسک‌ها بسپارید…

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، کافی است خودتان را برسانید اطراف محوطه تالار وحدت و از آن جا به تئاتر شهر. با مترو بیاید راحت‌ترید چون ازدحام عروسک‌ها حتما ترافیک سنگینی را به این اتول‌های دودزا تحمیل می‌کند و شاید هم راننده تاکسی خوش‌ذوقی میانه خیابان ماشینش را رها کرده و عروسکی در دست به گروه «شادپیمایی» ملحق شده باشد. شما هم فردا با عروسک‌هایتان به این جشن عروسکی بیایید…

جناب‌خان، زی‌زی گولو، مخمل و… به عنوان میزبان خانواده‌ها را برای شرکت در این دورهمی دعوت کرده‌اند؛ یک دورهمی شاد که مرضیه برومند دبیر جشنواره تئاتر عروسکی، آن را «شادپیمایی» نامیده است تا جایگزینی برای واژه «کارناوال» باشد.

«شادپیمایی» عروسک‌ها ساعت ۱۷ ، یک شهریور ماه از مقابل تالار وحدت آغاز می‌شود و مردم همراه عروسک‌ها از خیابان شهریار و پارک دانشجو، به فضای باز تئاتر شهر خواهند رسید و دورهمی خود را در آنجا ادامه می‌دهند و تولد عضو جدیدی را جشن می‌گیرند. «بچه مبارک» در این جشن رونمایی می‌شود!

دو سال پیش اولین شادپیمایی عروسک‌ها در فاصله میان خیابان فلسطین (خانه عروسک) تا تئاتر شهر برگزار شد و کسانی که در آن برنامه شرکت کرده بودند، هنوز خاطره شیرین آن لحظات خوش را به یاد دارند و حالا دومین شادپیمایی در پیش است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *