در هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی

کارگاه‌های ۲ روزه نمایش عروسکی برگزار می‌شود


همزمان با ارزیابی اولیه آثار متقاضی شرکت در هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی چند کارگاه آموزشی برای گروه‌های شرکت کننده برپا می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، این کارگاه‌ها به منظور ایجاد ارتباط بهتر و تبادل نظر میان هنرمندان و با توجه ویژه به هنرمندانی که از دیگر شهرها متقاضی شرکت در این جشنواره هستند، برگزار می‌شود.

گروه‌هایی که از دیگر  شهرها برای ارزیابی اولیه آثارشان در تهران حضور دارند و مهمان جشنواره هستند، روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در کارگاه‌های آموزشی شرکت می‌کنند.

برنامه این کارگاه‌ها به شرح زیر است:

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه کارگاه «طراحی صحنه نمایش عروسکی» با حضور سینا ییلاق بیگی از ساعت ۱۰ تا ۱۳ در نوبت صبح برگزار می‌شود و در نوبت بعد از ظهر نیز از ساعت ۱۴ تا  ۱۷ کارگاه «انتخاب تکنیک مناسب عروسک» با حضور علی پاکدست و مریم اقبالی برپاست.

روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه نیز ۲ کارگاه دیگر در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود.

کارگاه «موسیقی در نمایش» با حضور بامداد افشار در نوبت صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۳ برگزار می شود و در نوبت بعد از ظهر نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۷ کارگاه «بازی دهندگی عروسک» با حضور مریم سعادت برپا خواهد بود.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند از یکم تا هفتم شهریور ماه در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *