همایش برگزیدگان جشنواره تئاتر استانی؛

کلاس‌های آموزشی با حضور ۴ استاد تئاتر برگزار می‌شود


کلاس های آموزشی همایش برگزیدگان جشنواره تئاتر استانی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با حضور ۴ استاد تئاتر برگزار می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، کلاس های آموزشی همایش برگزیدگان جشنواره تئاتر استانی با حضور آرنو لابل روژو از فرانسه، جانی آلن از استرالیا، ژان فرانسوا دوسین از فرانسه و صدرالدین زاهد از ایران برگزار می شود.

در این کارگاه دهها روش تمرین صحیح و متدولوژیک از شناخت بدن و عضلات، یوگا ، حرکات تعادلی، حرکات آرامشی، تمرینات مربوط به تقویت پنج حس، تخیل، بداهه پردازی، روش درست تجسم نقش، حرکت، انواع ریتم, تمرینات تکنفره و جمعی و میدانی،  بصورت سرفصل ارائه خواهد شد و وسایل مورد نیاز این کارگاه تشک رول انفرادی، لباس تمرین، سه توپ تنیس برای هر نفر، ساز دهنی (هر نفر یک ساز همچون سوت یا دف یا تنبک یا مثلث و ….) و یا هر ساز ضربه ای کوچک همچون دو قطعه چوب که به صدا در آید اعلام شده است.

توضیح اینکه این کلاس های آموزشی طی چهار روز از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۴ آذرماه ۱۳۹۷ در پلاتوهای یک و دو تئاتر شهر، تالار چارسو و همچنین کارگاه دکور تالار وحدت برپا خواهند شد.

حدود ۱۳۰ هنرمند منتخب از تمامی استانهای ایران در این کلاس ها حضور خواهند داشت.

سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ۲۲ بهمن تا ۴ اسفند ۱۳۹۷ با دبیری نادر برهانی مرند برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *