گزارش مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر فجر / خبر ۲


تئاتر فستیوال

پس از اعلام برگزیدگان بخش مسابقه مرور تئاتر ایران ، اردشیر صالح پور ، دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر فجر به روی سن آمد و به سخنرانی پرداخت . در حین صحبت های صالح پور حضار چندین بار شروع به دست زدن کردند ، به گونه ای که در نهایت اردشیر صالح پور رو به حضاز گفت : ما یک اصل را در تئاتر یاد گرفته ایم که وقتی بازیگری دیالوگ می گوید ، بقیه ساکت می مانند تا بازیگر دیالوگش  تمام شود . پس از این جمله ی صالح پور ، حضار دست زدن خود را متوقف کردند .

در بخش بعدی مراسم اختتامیه ، جوایزی از طرف بنیاد شهید ، بنیاد زندان های کشور و پژوهشگاه میراث فرهنگی به برخی آثار منتخب داده شد .

از طرف بنیاد شهید به نمایش های خیابانی ” صفر مرزی “ به نویسندگی آرش ساربان و کارگردانی آرش ساربان و علی بنائیان از اهواز و ” چرخ روز افزا “ به نویسندگی و کارگردانی علی محمد رادمنش از تهران و نمایش های صحنه ای ” بهشت ۵۰ درجه بالای صفر “ به نویسندگی و کارگردانی علی حیدری از آبادان و ” آقای قاضی صدایم را می شنوید ؟ “ به نویسندگی مرتضی شاه کرم و کارگردانی حسن سبحانی تندیس و لوح تقدیر داده شد .

از طرف پژوهشگاه میراث فرهنگی نیز به نمایش ” بوقلمون “ به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی پور تندیس و لوح تقدیر داده شد .

این خبر ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *