دبیر شورای مشورتی هنرهای نمایشی معرفی شد


مجید گیاهچی از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی به عنوان دبیر شورای مشورتی هنرهای نمایشی منصوب شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، از سوی شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی مجید گیاهچی به عنوان دبیر شورای مشورتی هنرهای نمایشی منصوب شد.

در متن حکم مدیرکل هنرهای نمایشی برای این کارگردان و تهیه کننده تئاتر آمده است:

«بهره گیری از مشاوره هنرمندان صاحب تجربه و بهره مندی از خرد جمعی در تصمیم سازی، برنامه ریزی و هدایت هر سازمان و ساختاری بی گمان موجب توفیق آن ساختار و ترسیم یک چشم انداز روشن و امیدبخش در راستای برنامه ها و اهداف آن خواهد بود. هنر ارزشمند تئاتر در جهت پیشبرد اهداف عالیه خود و رسیدن به شرایط مطلوب، نیازمند استفاده از مشاوران کاردان و با تجربه ای است که شناخت دقیق و روشن از تمام جنبه ها، قابلیت ها، محدودیت ها و فرصت های این حوزه دارند.

برای ترسیم ساختار اجرایی و عملی تشکیل شورای مشورتی در این حکم بر نکات زیر تاکید شده:

با دعوت، حضور و همفکری گروه های هنری و صاحب نظران و هنرمندان به تناسب موضوعات مدنظر و ترسیم یک برنامه مدون و کارآمد بدون شک می تواند ما را برای رسیدن به اهداف بلند عرصه فرهنگ و هنر و اعتلای هنرهای نمایشی  یاری رساند.»

در رویکرد مدیرکل هنرهای نمایشی اعضای شورای مشورتی با پیشنهاد دبیر شورا معرفی می شوند. این شورا با در نظر گرفتن بهره مندی از ظرفیت هنرمندان تئاتر متناسب با موضوعات مختلف متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *