یادبودی از “ماهگل مهر” در روز دوشنبه


مراسم ترحیم زنده‌یاد ماه گل مهر بازیگر فقید تئاتر ایران دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار می‌شود.

 تئاترفستیوال

این مراسم از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ روز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه در مسجد جامع شهرک غرب تهران با حضور خانواده و هنرمندان برگزار می شود.

مراسم تشییع پیکر زنده یاد ماه‌گل مهر نیز جمعه ۵ اردیبهشت ماه در روستای «تاکر» از بخش بلده شهرستان نور استان مازندران برگزار شد.

ماه‌گل مهر بازیگر جوان تئاتر ایران که طی سال‌های اخیر با بیماری سرطان  ریه دست و پنجه نرم می‌کرد شامگاه ۲ اردیبهشت ماه چشم از جهان فروبست. این بازیگر جوان تئاتر در طی فعالیت خود در عرصه هنرهای نمایشی در آثار کارگردان‌های شناخته شده تئاتر ایران نظیر محسن حسینی و اکبر زنجانپور به ایفای نقش پرداخته بود.

ماه‌گل مهر،ماه‌گل مهر بازیگر،مشکلات تئاتر،تئاتر،اخبار تئاتر،تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبر تئاتر،نمایش،اخبار نمایش،اخبار فرهنگی،خبر نمایش،ماهگل مهر

آخرین حضور  این بازیگر جوان بر صحنه تئاتر در نمایش «دایی وانیا» نوشته آنتوان چخوف و کارگردانی اکبر زنجانپور بود. وی در نقش سونیا که یکی از شخصیت‌های مطرح نمایشنامه‌های چخوف است در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت.

بازی در نمایش های اورفه به کارگردانی محسن حسینی، دشمن مردم به کارگردانی اکبر زنجانپور، طعم آلوی جنگلی به کارگردانی نوشین تبریزی، مجلس شبیه در ذکر مصایب استاد نوید ماکان و همسرش مهندس رخشید فرزین به کارگردانی بهرام بیضایی، سه مرثیه هزیان به کارگردانی روزبه حسینی و بازی در نمایش «دایی وانیا» به کارگردانی اکبر زنجانپور در زمستان سال گذشته از جمله آثاری است که وی در مقام بازیگر در آنها حضور داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *