یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر در کاشان آغاز به کار کرد


چراغ یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان با اجرای نمایش خیابانی «شهر با دوچرخه» در این شهر روشن شد.

تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال ، یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان پس از دو روز تاخیر بدلیل عزای عمومی در ابراز همدردی با خانواده حجاج بیت الله الحرام، با اجرای نمایش خیابانی “شهر با دوچرخه” با مضمون حقوق شهروندی، ظهر امروز (یکشنبه) در محل میدان ۱۵ خرداد کاشان آغاز شد.
این نمایش به کارگردانی رضا کریمی از کاشان منتخب اجرا در دو سانس زمانی متفاوت در جشنواره یازدهم تئاتر مهر شده است.
این درحالی است که نمایش خیابانی «تابوت» به کارگردانی وحیدرضا صادق پور از کاشان منتخب نمایشی دیگر امروز بدلیل محتوای طنزگونه اجرا نمی شود.
نمایش های «سوگ شقایق» به کارگردانی راضیه حجت نیا و نویسندگی سیدمرتضی فتاحی از کاشان، «رخت شادی، وقت عزا» به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی از تهران و «همان همیشگی» به کارگردانی سیدمجتبی جدی و نویسندگی ریما رامین فر از کاشان نیز به عنوان نمایش های صحنه ای امشب به روی صحنه می رود.
اجرای نمایش های صحنه ای با محتوای اجتماعی، خانواده، رضوی و سبک زندگی از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه در سالن های مهربان، مهرگان و تماشاخانه ماه فرهنگسرای مهر کاشان و هر کدام در دو سانس برگزار می شود.
یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان با ۲۷ نمایش صحنه ای و خیابانی در ۷۵ اجرا از شهرهای مختلف کشور تا ۱۲ مهرماه سال جاری در فرهنگسرای مهر این شهر برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *