یازده هزار مخاطب به تماشای «نامبرده» و «سیزیف» نشستند


نمایش‌های «نامبرده» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی و «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی با بیش از یازده هزار مخاطب در تماشاخانه ایرانشهر شامگاه سه‌شنبه ۲۸ آذرماه به کار خود پایان دادند.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «نامبرده» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی با ۷ هزار و ۴۵۹ مخاطب و «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی با ۴ هزار ۲۲۷ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

نمایش‌های «سیزیف» و «نامبرده» که از ۲۵ مهرماه در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱ اجرای عمومی خود را در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، به کار خود در این مجموعه پایان دادند.

نمایش «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی در ۲۷ اجرای خودپذیرای ۴ هزار و ۲۲۷ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۳۱۳۸ مخاطب با بلیت‌های ۳۰،۳۵ و ۴۰ هزارتومانی و ۶۸۴  مخاطب با بلیت‌های ۲۰ و ۲۵ به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۴۰۵ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «سیزیف» طی ۲۷ اجرا مبلغ ۱۳۳ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان بوده است.

نمایش «نامبرده» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی نیز در ۳۰ اجرای خودپذیرای ۷ هزار و ۴۵۹ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۲۵۱۶ مخاطب با بلیت ۵۰ هزارتومانی، ۲۵۸۱ مخاطب با بلیت ۴۵ هزارتومانی، ۱۶۲۳ مخاطب با بلیت ۳۵ هزارتومانی و ۲۸۹ مخاطب با بلیت ۲۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۴۵۰ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «نامبرده» طی ۳۰ اجرا مبلغ ۳۰۴ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *