۳۴۷ اثر به جشنواره تهران -مبارک رسید


با پایان مهلت ارسال آثار در دو بخش صحنه‌ای و فضای باز،  ۳۴۷اثر به دبیرخانه این دوره  ازجشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک ارسال شده است.

تهران-مبارک

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، با اتمام مهلت فراخوان در بخش صحنه‌ای و فضای باز، در مجموع ۳۴۷ متن به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال شده که در این میان به بخش صحنه‌ای بیش از ۲۶۰ متن و به بخش فضای آزاد نیز ۸۷ متن رسیده است.

در این دوره از جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک که بدون محدودیت در موضوع برگزار می‌شود، مهلت ارسال آثار در بخش نمایش‌های صحنه‌ای و نمایش‌های فضای باز ۱۰ خرداد ماه به پایان رسید و مهلت ارسال اثر به بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی تا ۱۵ مرداد ادامه دارد.

جشنواره پانزدهم در سه بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی، صحنه‌ای و فضای باز برگزار خواهد شد که در بخش صحنه‌ای از میان آثار رسیده به دبیرخانه ۲۰ اثر به جشنواره این دوره راه خواهد یافت. همچنین در بخش فضای باز نیز از میان آثار رسیده بعد از انتخاب و داوری آثار،۱۰ اثر نمایش عروسکی در جشنواره شرکت خواهد کرد.

پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک با هدف بسترسازی برای رشد کمی و کیفی نمایش‌های عروسکی، تبادل تجارب ملی و بین‌المللی،توجه به خلق آثار مبتنی بر ظرفیت‌های فرهنگی، ملی همچون قصه‌ها، افسانه‌ها و متل‌های ایرانیو تقویت مرکزیت ایران به عنوان قطب نمایش عروسکی خاورمیانه برگزار می‌شود.

این جشنواره با دبیری مرضیه برومند از ۲۲ شهریور سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *