تخفیف ۵۰ درصدی «سیم و سُرمه» برای دانشجویان / آغاز پیش فروش بلیت ها


نمایش “سیم و سرمه” که از ۸ مهرماه درسالن سایه تئاتر شهر به روی صحنه می رود ، پیش فروش بلیت هایش از امروز آغاز شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی این نمایش ، روزبه حسینی نویسنده و کارگردان نمایش «سیم و سرمه » از تخفیف ۵۰ درصدی برای دانشجویان کلیه ی رشته ها در چهار روز ابتدایی این نمایش خبر داد .

«سیم و سرمه» روایت عاشقانه ای است از نوستالژی های مطربان و آواز خوانان از یاد رفته در تئاتر وهنر سرزمین ایران است که توسط دو بازیگر به صورت دو مونولوگ مجزا و در عین حال به هم پیوسته و درهم تنیده به همراه چهار موزیسین اجرا میشود .

«سیم و سرمه» کاری از گروه فیلم و تئاتر وَ ناگهان است که روزبه حسینی، نویسندگی، کارگردانی، طراحی صحنه، لباس و نور نمایش را خود برعهده دارد. بازیگران نمایش «سیم و سرمه» سیما شُکری و میثم غنی‌زاده ، و آرش فصیح مدیرتولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز نمایش هستند. اجرای زنده‌ی موسیقیِ خاص این نمایش را که غزل، ترانه‌ها و ملودیِ قطعات آن نوشته‌ی خود نویسنده‌ی نمایش است، توسط آروین نیک (گیتار و هارمونیکا) و آریا قاسمی (خواننده) از گروه تهران الف، کیمیا صرافی نوازنده‌ی کاخن و هم‌خوان، و شیوا احمدی‌سپهر، خواننده‌ی همراه و نوازنده‌ی عود (از گروه خورشید و ماه‌ِ استاد درخشانی) به‌صورت زنده اجرا می‌شوند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از گروه کارگردانی: زهرا سلطانی. نسترن طاها ، منشی صحنه: نسترن خدادوست، گرافیک و طراحی اقلام تبلیغاتی: پانته‌آ قاسمی ، تیزر: علی ضیاسعیدی ، عکاسان: رسول نورمحمدزاده. محمد گل‌محمدی. ضیا صفویان ، تبلیغات مجازی: نسترن خدادوست و مشاوران رسانه‌: رضا آشفته. بهزاد مرتضوی. و جواد عاطفه هستند.

لازم به تأکید است که نمایش «سیم و سُرمه» از ۸ تا ۲۰ مهرماه، هر روز در دو نوبت در ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ به مدت پنجاه دقیقه در سالن سایه‌ی تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *