آمار تماشاگران تالارهای نمایشی تا ۲۰ مهر ماه


مجموعه تئاتر شهر با ۴ نمایش و تالار هنر با ۲ نمایش روی صحنه تعداد تماشاگران خود تا ۲۰ مهر ماه ۹۷ را اعلام کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مجموعه تئاتر شهر که هفته گذشته میزبان چهار نمایش “مرگ و پنگوئن” ، “عند از مطالبه” ، “سیم و سرمه” و “به آسمان خوب نگاه کن” بود ، آمار تماشاگران هر نمایش را به تفکیک اعلام کرد.

نمایش “مرگ و پنگوئن” به کارگردانی پیام دهکردی که تا ۲۰ مهر ماه ۳۱ نوبت در سالن چهارسو روی صحنه رفته میزبان ۳۲۱۳ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۶۸۵ بلیط تمام بها ، ۴۱۶ بلیط نیم بها ، ۱۷۲ بلیط تخفیف دار و ۹۴۰ بلیط میهمان ارائه شده و گیشه آن ۶۰۹ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال ثبت شده است. سالن چهارسو برای ۱۲۲ تماشاگر گنجایش دارد.

نمایش “عند از مطالبه” به کارگردانی سامان خلیلیان نیز که تا ۲۰ مهر ۲۸ نوبت روی صحنه رفته میزبان ۱۷۷۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۱۱ بلیط تمام بها ، ۱۴۰ بلیط نیم بها ، ۲۷۵ بلیط تخفیف دار و ۹۵۲ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه ۲۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال برایش ثبت شده است. سالن قشقایی تنها ۹۶ صندلی دارد.

در سالن سایه نیز نمایش “سیم و سرمه” به کارگردانی روزبه حسینی طی ۱۹ اجرایی که تا تاریخ یاد شده انجام داده میزبان ۶۱۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش نیز ۱۹۸ بلیط تمام بها ، ۲۸ بلیط نیم بها ، ۳۳ بلیط تخفیف دار و ۳۵۸ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه ۷۱ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال شده است. سالن سایه تنها برای ۷۲ تماشاگر صندلی دارد.

نمایش “به آسمان خوب نگاه کن” به کارگردانی شهاب راحله نیز در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر ۱۰ نوبت روی صحنه رفته بوده که ۱۸۵ تماشاگر نیز آن را دیده اند. برای این نمایش ۶۳ بلیط تمام بها ، ۷ بلیط تخفیف دار و ۱۱۵ بلیط میهمان ارائه شده و گیشه آن ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال ثبت شده است. پلاتو اجرا تنها برای ۲۶ تماشاگر صندلی دارد.

دو نمایش تالار هنر که تا کنون ۱۸ و ۲۰ نوبت روی صحنه رفته اند تنها در هفته گذشته با شش اجرایی که داشته اند میزبان ۱۳۴۵ تماشاگر بوده اند.

نمایش “پدرآن” به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر هفته گذشته ۶۶۴ تماشاگر داشته که مجموع تماشاگرانش طی ۲۰ اجرایی که تا ۲۰ مهر ماه پشت سر گذاشته به ۱۸۹۳ تماشاگر رسیده است. این نمایش تا کنون ۸۹۵ بلیط تمام بها ، ۳۷۱ بلیط نیم بها و ۱۴۰ بلیط تخفیف دار داشته و تعداد بلیط های مهمانش نیز ۴۸۷ بلیط بوده است. مجموع فروش این نمایش طی ۲۰ نوبت اجرا ۲۱۳ میلیون و ۳۹۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش دیگر تالار هنر با عنوان “شاپرک ها در خیابان” به کارگردانی ناصر آویژه نیز هفته گذشته ۶۸۱ تماشاگر داشته است. در مجموع ۱۸ اجرایی که این نمایش پشت سر گذاشته ۱۹۹۵ تماشاگر داشته است. آمار بلیط های این نمایش نشان می دهد ۶۹۵ بلیط تمام بها ، ۲۸۵ بلیط نیم بها ، ۳۰۴ بلیط تخفیف دار و ۷۱۱ بلیط میهمان برایش ارائه شده است. این نمایش تا ۲۰ مهر ماه به فروش ۱۹۱ میلیون و ۷۹۰ هزار ریال رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *