معرفی نمایش های بخش بین الملل بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان :

نمایشی از اختلاس دو تاجر در “اُوپس”


نمایش “اُوپس” به نویسندگی و کارگردانی یوردی ال. ویدال از کشور بلژیک در بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا می‌شود.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، نمایش “اُوپس” کاری از کمپانی یوردی ال. ویدال است.  

این نمایش با ترکیبی از حرکات نمایشی، آکروباتیک و نوعی حرکات موزون اجرا می‌شود.

 در نمایش “اُوپس” می‌بینیم که دو تاجر از یک اختلاس بزرگ در حال فرار هستند. نمایشی که موضوع پول را با روندی طنزگونه بیان میکند.

آنتونی تیری لفبری، جاسپرد هربلوت  ماهت بازیگران نمایشند. بدلکار و بازیگر حکات موزون آنتونی تیری لفبری است و نویسندگی و کارگردانی نمایش را یوردی ویدال به عهده دارد.

این نمایش از کشور بلژیک به مدت ۳۰ دقیقه اجرا خواهدشد.

یوردی ال. ویدال در کارنامه حرفهای خود، بیش از ۲۵ کار را اجرا و تهیه کرده است و گروه او، بیش از ۳۰۰ درام و نمایش را به روی صحنه برده است.

ویدال در ۳۰ سال اخیر در زمینههای هنر حرکت، تدریس حرکات موزون برای هنرمندان، ژانرهای تئاتر، نمایش خیابانی، بدلکاری و… فعالیت داشته است.

او در مکانهایی هم‌چون استودیو تابستانی روساس، مدرسه رقص باله فلندرز، ای اس آ سی، پاریس کالانداس، تانزالوس داسلدورف، زانزفابریک و داک ۱۱ در برلین و… کار خود را دنبال می‌کند.

بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۲۹ آبان تا ۳ آذر ماه با دبیری مریم کاظمی و به میزبانی شهر همدان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *